VIDEO/ E pabesueshme në Katar, ikin dritat në ndeshjen Brazil-Zvicër

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 28, 2022 | 17:40

VIDEO/ E pabesueshme në Katar, ikin dritat në ndeshjen Brazil-Zvicër

Po luhet sfida Brazil-Zvicër në fazën e grupeve në Botërorin e Katarit.

ZVICRA

Por ngjarja e veçantë ka ndodhur në minutën 43′. Në stadiumin “974 Doha” janë fikur dritat për disa sekonda.

Më pas ato janë rikthyer dhe sfida ka vijuar normalisht.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"