VIDEO/ Dy yjet e pornos nuk presin ringun, plas grushti që në prezantimin e duelit të fundjavës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 12, 2023 | 23:48

VIDEO/ Dy yjet e pornos nuk presin ringun, plas grushti që në prezantimin e duelit të fundjavës

Një duel boksi mes dy yjeve të pornos, ka filluar pak më shpejt se sa mendohej. Astrid Uet dhe Aleksia Grejs, nuk kanë pritur që të rreshtohen përballë njëra-tjetrës në ring për të filluar grushtet e goditjet.

sdfsdfsfdsfsfdsfd

Të dy modelet e faqes së njohur “OnlyFans”, njëra tifozë e zjarrtë e Çelsit dhe tjera e Aston Vilës, ishin në konferencën e prezantimit të duelit mes tyre të kësaj të shtune kur një batutë solli një reagim të fortë të Astrid,.

dfgdfgfgdgdg

Ajo iu vërsul me të shara dhe pastaj edhe me grushte kundërshtares së saj, duke detyruar forcat e sigurisë që t’i ndanin pasi dueli praktikisht filloi që aty.

Tani pritet të shihet si do të shkojë puna në ring, pasi dy yjet e pornos nuk duket se do të kursehen.

sdfsdfsfsfsfdsfd

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"