VIDEO/ Dueli Tirana-Kukësi, ja sa tifozë ka të pranishëm në “Air Albania”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 23, 2023 | 20:10

VIDEO/ Dueli Tirana-Kukësi, ja sa tifozë ka të pranishëm në “Air Albania”

Tirana dhe Kukësi janë duke u përballur në “Air Albania”, në duelin e vlefshëm për javën e 13-të të Superiores. Kjo përballje ka startuar në orën 20:00, teksa pjesëmarrja në impiantin modern të kryeqytetit duket minimale.  

MixCollage-23-Nov-2023-08-12-PM-3007

Grupet ultas të të dyja skuadrave janë pozicionuar në sektorin mbrapa portës, teska ata që krijojnë atmosferë janë padyshim “Tirona Fanatics”. Temperaturat e ulta kanë për sa i përket pjesëmarrjes në shkallët e stadiumit. Për më tepër shikoni videon e atmosferës në “Air Albania”, në startin e sfidës.  

SHIKO PAMJET

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"