VIDEO/ Duel dramatik! U kërkua me ngulm në merkato nga Interi, sulmuesi i Monakos humbet 2 penallti

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 22, 2023 | 23:08

VIDEO/ Duel dramatik! U kërkua me ngulm në merkato nga Interi, sulmuesi i Monakos humbet 2 penallti

Sulmuesi Folarin Balogun, ishte një nga emrat më të lakuar në merkaton e verës, teksa në fund zgjodhi të transferohej te Monako. 22-vjeçari u kërkua me ngulm edhe nga drejtuesit e Interit, por në fund zgjodhi skuadrën e Monakos.  

F6qGrjtW4AEU_zn

Ndërkohë mbrëmjen e sotme, Balogun, ishte i pafat, duke gabuar 2 herë nga pika e bardhë e penalltisë, në minutat 11 dhe 55 në sfidën ndaj Nisës, që u fitua nga miqtë me rezultatin 0-1. Një duel me të vërtet dramatik, që u vendos në fund nga goli i Bogës në minutën 90+1. 

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"