VIDEO/ Disfata në shtëpi ndaj Romës, Leaon nuk e mbajnë nervat dhe ia nxjerr inatin një… gazetari

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 12, 2024 | 13:56

VIDEO/ Disfata në shtëpi ndaj Romës, Leaon nuk e mbajnë nervat dhe ia nxjerr inatin një… gazetari

Milani pësoi një disfatë në shtëpi në duelin me Romën, i vlefshëm për fazën çerekfinale të Ligës së Europës.

hfgcjj

Një humbje e hidhur për kuqezinjtë të cilën do tentojnë kualifikimin në gjysmëfinale në stadiumin “Olimpico”.

I mërzitur për humbjen është shfaqur edhe sulmuesi i Milanit, Rafael Leao. Teksa po kalonte në zonën ku jepen pronocimet pas ndeshjes, ai është shfaqur i nervozuar dhe i është kthyer një gazetari: “Bëje mirë punën”.

Më pas një pjesëtar i stafit të kuqezinjve e largon nga aty portugezin.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"