VIDEO/ Çelsi ka një arsye më shumë për të mundur Liverpulin, tifozja më se*si e bluve u premton një postim me pullë të kuqe

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 24, 2024 | 21:50

VIDEO/ Çelsi ka një arsye më shumë për të mundur Liverpulin, tifozja më se*si e bluve u premton një postim me pullë të kuqe

Çelsi luan këtë të diel mundësinë për të fituar një trofe, teksa përballet me Liverpulin në finalen e Kupës së Ligës. Shumë tifozë të bluve presin me padurim të festojnë një trofe, duke e parë si një pikë kthese të skuadrës së Poçetinos. Dhe një prej tyre është edhe Astrid Uet, modelja e njohur e cila ka bërë një premtim para kësaj finaleje.

sadsadasdsadsadsad

Modelja, e cila poston përmbajtje pornografike në “Only Fans” e jo vetëm, njohët si një tifozë e çmendur e Çelsit dhe e ndjek rregullisht në stadium. Ajo duket e bindur se ekipi londinez do të fitojë, ndaj ka bërë një premtim për të gjithë tifozët në rrjetet sociale.

“Pasi të fitojmë ndeshjen ndaj Liverpulit, un do të publikoj një video të re në “Pornhub”, tha Astrid në një video në “X”, teksa shpjegoi se ishte aq e bindur për këtë fitore, sa kishte filmuar videon dhe programuar atë që të shfaqej menjëherë pas mbylljes së finales të skuadrës së Çelsit me Liverpulin në pasditen e të dielës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"