VIDEO/ Broja rikthehet në fushë pas dy ndeshjesh, ka minuta për sulmuesin shqiptar në fitoren bindëse të Fulhemit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 3, 2024 | 0:00

VIDEO/ Broja rikthehet në fushë pas dy ndeshjesh, ka minuta për sulmuesin shqiptar në fitoren bindëse të Fulhemit

Armando Broja është rikthyer në fushë pas dy ndeshjesh, në fitoren që Fulhem arriti përballë Brajtonit me rezultatin 3-0.

broja fulhem

Sulmuesi shqiptar u hodh në fushë në minutën e 84’, duke i zënë vendin rivalit të tij që po shkëlqen, Rodrigo Muniz.

Pas këtij erdhi dhe goli i tretë i skuadrës londineze, që tashmë duket se e ka arritur objektivin mbijetesë.

FULHEM 3-0 BRAJTON

Uillson 21’, Rodrigo Muniz 32’, Traore 90+1’

GOLI I UILLSON (VIDEO)

GOLI I MUNIZ (VIDEO)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"