VIDEO / Bora shtyu ndeshjen e Kategorisë së Parë, shihni situatën e ditës së sotme në stadium

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 13, 2021 | 18:24

VIDEO / Bora shtyu ndeshjen e Kategorisë së Parë, shihni situatën e ditës së sotme në stadium

Ndeshja e Kategorisë së Parë mes Korabit dhe Shkumbinit u shty për shkak se fusha u mbulua e tëra me dëborë.

stadium1

Klubi njoftoi se kishte nisur puna intensive për të pastruar fushën në mënyrë që të luhej përsëri futboll. Në pamjet e siguruara nga PANORAMASPORT shihet që ka nisur puna në stadiumin e Peshkopisë. Priten zhvillime lidhur me këtë ngjarje pasi nuk është vendosur akoma se kur do të luhet ndeshja e prapambetur.

FATMIR ZHUZHI-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"