VIDEO/ Besa Kokëdhima përfaqëson Shqipërinë në Eurovision, Kristjan Asllani bën thirrje për mbështetje

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 7, 2024 | 9:56

VIDEO/ Besa Kokëdhima përfaqëson Shqipërinë në Eurovision, Kristjan Asllani bën thirrje për mbështetje

Këngëtarja Besa Kokëdhima do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision 2024”, që do të mbahet në Malmo të Suedisë.MixCollage-07-May-2024-09-55-AM-7405Këngëtarja shqiptare do të performojë në datën 9 maj me këngën “Titan”.

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Kristjan Asllani përmes një video në “InstaStory” ka bërë thirrje për mbështetje. Ai kërkon që të gjithë të votojnë Shqipërinë.

“Në 9 maj Shqipëria do të luajë në Europianin e muzikës, Eurovision 2024. Të bashkohemi dhe ta mbështesim këngën “Titan” dhe Besën, përfaqësuesen e shqiptarëve në Eurovision 2024. Votoni 02″, thotë Asllani. (VIDEO)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"