VIDEO/ Barazimi në derbi, Kolela shfaqet i nervozuar pas ndeshjes 

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 17, 2023 | 20:53

VIDEO/ Barazimi në derbi, Kolela shfaqet i nervozuar pas ndeshjes 

Partizani nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 në derbin ndaj Tiranës, që pritet të jetë dhe vendimtar për sa i përket ecurisë së titullit kampion, teksa bardheblutë kryesojnë 3 javë para fundit, me një diferencë +2 nga të kuqtë.  

 kolelaa

Ky barazim, si dhe prformanca e skuadrës në fushën e lojës, duket se nuk ka kënaqur trajnerin italian, i cili është shfaqur i nervozuar menjëherë pas përfundimit të duelit. Kolela u kap nga kamerat, i nervozuar, teksa ishte në praninë e stafit të tij teknik. Për më tepër shikoni pamjet:  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"