VIDEO/ Atmosferë e zjarrtë në prag të ndeshjes, nuk mungojnë këngët patriotike

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2023 | 17:21

VIDEO/ Atmosferë e zjarrtë në prag të ndeshjes, nuk mungojnë këngët patriotike

Numërimi ka nisur mbrapsht dhe Shqipëria është gati për të pritur Ishujt Faroe. 1

Një sfidë që do të kthehet në festë, për shkakun se djemtë e Silvinjos kanë siguruar një biletë për në Europian.

Natyrisht, sonte me një pikë, ekipi kombëtar do shkonte në Europian në vendin e parë.

Tifozët kanë filluar të grumbullohen dhe po krijojnë entuziazëm të madh me këngë patriotike nëpër kafenetë e kryeqytetit.

Ndërkohë që në afërsi të stadiumit, ekzaktësisht tek “Piramida” shikon kudo flamurin shqiptar si dhe tifozët të veshur me fanellat e Shqipërisë. (VIDEO)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"