VIDEO/ Asist dhe shënon golin e parë me fanellën e Manisës, mesfushori shqiptar shkëlqen në Turqi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 19, 2024 | 19:38

VIDEO/ Asist dhe shënon golin e parë me fanellën e Manisës, mesfushori shqiptar shkëlqen në Turqi

Mesfushori shqiptar, Eduard Rroca ka gjetur golin e tij të parë me fanellën e Manisës.

hfdhh

Në minutën e 15-të të sfidës në transfertën me Altai ai ka dyfishuar shifrat. Rroca merr një pasim në zonë dhe bën “lëmsh” të gjithë mbrojtjen duke i shmangur dhe më pas shtang portierin.

🇹🇷 Goal: Eduart Rroca | Altay 0-2 Manisa FKpic.twitter.com/EiLGT9E5Fi

Në golin e parë të realizuar nga Altiparmak, ai ka dhënë asistin. Ky është asisti i tij i tretë me fanellën e Manisës.

PANORAMASPORT.AL 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"