VIDEO/ 3 kartonë të kuq për skuadrën e Sarrit, plas sherri masiv në fundin e sfidës Lacio-Milan

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 1, 2024 | 22:52

VIDEO/ 3 kartonë të kuq për skuadrën e Sarrit, plas sherri masiv në fundin e sfidës Lacio-Milan

Një ndeshje aspak normale ajo mes Lacios dhe Milanit, që prodhoi shumë tension dhe polemika. Kuqezinjtë e Piolit, arritën të triumfonin me rezultatin 0-1, teksa skuadra e Sarrit mbeti në fushën e lojës me 8 lojtarë, pas ndëshkimit me 3 kartonë të kuq. 

SHERRI

Në fund të përballjes, nuk munguan as përplasjet masive mes futbollistëve dhe stafeve të të dyja skuadrave.

Situata duket se agravoi në minutat shtesë, ku lacialët morën edhe 2 kartonët e kuq, duke humbur plotësisht toruan. Për më tepër shikoni pamjet:  

VIDEO E PËRPLASJEVE MASIVE NË FUNDIN E SFIDËS 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"