VIDEO +18/ Ylli i “Onlyfans” mban fjalën e dhënë, ul pantallonat në stadium për fitoren e skuadrës së zemrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 10, 2023 | 14:41

VIDEO +18/ Ylli i “Onlyfans” mban fjalën e dhënë, ul pantallonat në stadium për fitoren e skuadrës së zemrës

Ashlej Karolina, një modele e njohur e “Onlyfans” mbajti premtimin e dhënë për fansat e saj pas një ndeshjeje futbolli.

0

26-vjeçarja ndoqi nga afër skuadrën e saj të zemrës, Klub Amerika dhe përpara sfidës postoi një foto të nxehtë ku shkruante: “Nëse ne fitojmë sot, unë do të ul pantallonat”.

Për fatin e mirë të fansave, Klub Amerika fitoi 3-0 përballë rivalëve të Xolos de Tihuana.

1

Reagimi nga Ashlej nuk mungoi, e cila postoi menjëherë një video +18 në “Twitter”, ku shfaqet në një pjesë të stadiumit dhe ul pantallonat e saj për të nxjerrë në pah të pasmet bombastike.

VIDEO KËTU

2

3

4

5

6

7

8

9

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"