VIDEO +18/ Tifozja e Arsenalit nuk përmbahet, bën gjithçka përpara kamerave për… Halandin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2023 | 11:09

VIDEO +18/ Tifozja e Arsenalit nuk përmbahet, bën gjithçka përpara kamerave për… Halandin

Tifozja e njohur e Arsenalit, e cila mori një famë të madhe në “Tiktok”, Selene, duket se e ka lënë pas titullin e humbur të “Topçinjve” në Premier Ligë.

3

Ajo ka vazhduar me postimet e saj erotike, ku së fundmi e ka bërë gjithçka kur në lojën e famshme “FIFA 23”, lojtari që i ra në pako ishte Haland, ku shkruante: “Përfundo në kuadratin tim si Halandi”.

Jo vetëm kaq. Selene gjithashtu ka postuar dhe një video duke kërkuar një fanellë të Mançester Sitit, pas Arsenali nuk mund të fitonte dot as kundër Notinghemit, teksa në pah nxjerr të pasmet e saj bombastike.

@selenecoyg Finish in my box like Haaland #fyp #arsenal #football #footballtiktok #premierleague ♬ original sound – crybabyly

@selenecoyg Seleneafc to man city confirmed? #arsenal #footballtiktok #football #premierleague ♬ original sound – IamCoreyFloca

1

2

4

5

6

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"