VIDEO +18/ Tifoze e zjarrtë e Realit të Madridit, shqiptarja e “Onlyfans” i lë ndjekësit “pa frymë” me të pasmet bombastike

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2023 | 13:04

VIDEO +18/ Tifoze e zjarrtë e Realit të Madridit, shqiptarja e “Onlyfans” i lë ndjekësit “pa frymë” me të pasmet bombastike

Ylli i njohur i “Onlyfans”, Melisa Mtx është një nga modelet e cila qëndron gjithnjë në vëmendjen e mediave.

MixCollage-05-Dec-2023-01-02-PM-66

Bukuroshja që e cilëson veten si gjysmë shqiptare dhe gjysmë boshnjake nuk nguron t’i tregojë ndjekësve të saj të pasmet bombastike.

Në videon e postuar nga 21-vjeçarja shfaqet në dhomën e saj dhe vendos që të ngrejë bluzën në mënyrë që ndjekësit të shohin më mirë të pasmet bombastike.

Këta të fundit u “çmendën” në komente, të cilët shpreheshin se kishin ngelur pa frymë dhe se nuk i besonin syve për atë që shikonin.


View this post on Instagram

A post shared by Melissa M (@melimtx)

Kujtojmë që Melisa është gjithashtu një fanse e zjarrtë e Realit të Madridit dhe këtë gjë e ka treguar shpesh në postimet e saj.

1

3

2

4

5

6

8

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"