VIDEO +18/ Nga Çelsi te Formula 1, ylli i pornos zhvishet përpara kamerave: Si dukem më mirë?

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 27, 2023 | 21:21

VIDEO +18/ Nga Çelsi te Formula 1, ylli i pornos zhvishet përpara kamerave: Si dukem më mirë?

Iesha Pirito po bën një emër të madh në rrjetet sociale si një tifozë e zjarrtë e Çelsit, gjithashtu dhe si një influencer e Formula 1.

7

Ylli i “Onlyfans” duket se zgjedh të mos ketë limite në rrjetet sociale, duke nxjerrë në pah format e saj më të nxehta.

Ajo gjithashtu këtë gjë e tregon dhe në “Tiktok”, ku shpeshherë zhvishet përpara kamerave me anë të disa videove erotike, ku në të fundit ajo shfaqet e veshur me një bluze të Çelsit, të cilën më pas e heq dhe mbulohet vetëm me një shall te skuadrës londineze.

@ieshapirito What am I wearing tonight? ? #fyp #foryou #chelseafc #cfc #viral ♬ original sound – Iesha Pirito

 

1

2

3

4

5

6

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"