VIDEO +18/ I dashuri i shënonte gol të parregullt Shqipërisë, “Mbretëresha” e twerk-ut tërbon rrjetin topless

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 27, 2023 | 19:41

VIDEO +18/ I dashuri i shënonte gol të parregullt Shqipërisë, “Mbretëresha” e twerk-ut tërbon rrjetin topless

Jakub Kivior është një nga lojtarët më të kërkuar të merkatos, me mbrojtësin polak që nuk po gjen hapësira mjaftueshëm me Arsenalin. Ai gjithashtu ishte dhe protagonist në sfidën kundër Shqipërisë, ku shënoi një gol të parregullt që u anulua më pas nga VAR-i.

MixCollage-27-Nov-2023-07-35-PM-6043

Vëmendjen më të madhe tashmë po e merr e dashura e tij, Klaudia Kovalzhyk, e cila njihet në rrjetet sociale si “Mbretëresha” e twerk-ut.

Së fundmi, seksbomba polake postoi një video tejet të nxehtë, ku shfaqet duke bërë kërcimin e saj të preferuar topless, duke rrezikuar dhe një përjashtim nga Instagram-i, por duket se nuk është aspak problem për Klaudian.

2

4

3

7

6

8

5

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"