VIDEO +18/ E apasionuar me basketbollin dhe tenisin, p*rnostarja shqiptare tregon të pasmet në një pikë karburanti

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 26, 2023 | 23:23

VIDEO +18/ E apasionuar me basketbollin dhe tenisin, p*rnostarja shqiptare tregon të pasmet në një pikë karburanti

Ylli i “Onlyfans”, Faith Liane, e cila është shumë e njohur në rrjetet sociale, vazhdon të marrë një vëmendje të madhe dhe nga mediat sportive.

MixCollage-26-Nov-2023-08-04-PM-9119

20-vjeçarja që e cilëson veten si gjysmë-shqiptare dhe gjysmë-italiane ka treguar se është një fanse e madhe e shumë sporteve të ndryshme, sidomos e basketbollit dhe tenisit.

Së fundmi, Lianne ka postuar një video +18 në rrjetet sociale, ku shfaqet në një pikë karburanti dhe ngre fundin e saj për të treguar të pasmet bombastike.


View this post on Instagram

A post shared by Faith (@faithliannee)

0

7

6

5

4

3

2

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"