Vetëm një hap larg ngjitjes në Superiore sezonin e shkuar, si ka ndryshuar Korabi në këtë merkato

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 3, 2023 | 21:00

Vetëm një hap larg ngjitjes në Superiore sezonin e shkuar, si ka ndryshuar Korabi në këtë merkato

Korabi ishte vetëm një hap larg sezonin e shkuar për tu ngjitur në Kategorinë Superiore.

363357377_759852046150428_1748013474483063930_n

Ata u mposhtën nga Erzeni në finalen e play-out me rezultatin 2-1 dhe po në këtë sezon do të vijojnë të luajnë në Kategorinë e Parë.

Trajneri Shpend Kumbarçe ka bërë një revolucion të madh në skuadër duke afruar shumë futbollistë. Ndërkohë numri i largimeve është më i paktë.

rab (1) ko (1)PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"