Vanda Nara rrëmben mikrofonin, super “hot” në videoklipin e ri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 29, 2024 | 23:46

Vanda Nara rrëmben mikrofonin, super “hot” në videoklipin e ri

Çdo gjë që ajo prek kthehet në flori për Vanda Narën, e cila ditët e fundit ka lançuar videoklipin e së saj më të fundit muzikor të quajtur “Money”.

VANDA

Bukuroshja argjentinase, bashkëshortja e Mauro Ikardit, ka ndezur rrjetet sociale me disa pamje “hot” nga klipi.


View this post on Instagram

A post shared by Wanda Nara (@wanda_nara)

Sipërmarrësja dhe modelja shfaqet me një fustan rozë seksi mes një serie Ferrari, duke i alternuar këto skena me një ndeshje boksi në ring, në shenjë sfide. 100037ku234lxaoe1468893637496983 Teksti flet qartë për paratë, por edhe për rrugën drejt arritjes së famës dhe zilinë që perceptohet rreth atyre që janë të aftë të arrijnë sukses.


View this post on Instagram

A post shared by Wanda Nara (@wanda_nara)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"