U shtrua dje në spital, ja si është gjendja shëndetësore e Karlos Tevez

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 25, 2024 | 10:40

U shtrua dje në spital, ja si është gjendja shëndetësore e Karlos Tevez

Ish-sulmuesi Karlos Tevez ka dalë nga spitali ku u shtrua dje për shkak të disa shqetësimeve në gjoks.

dggf

Janë përjashtuar problemet kardiake për argjentinasin por ai do të duhet të kalojë disa ditë pushimi në shtëpinë e tij dhe më pas mund t’i rikthehet sërish profesionit të tij.

Gjithsesi 40-vjeçari nuk do t’i “shpëtojë” analizave të mëtejshme, për të kuptuar problemet shëndetësore që ka pasur së fundmi. Pak kohë më parë, Tevez humbi edhe ndjenjat në shtëpinë e tij duke dëmtuar pak pjesën e kokës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"