U shkarkua nga pankina e Flamurtarit, vjen reagimi i Emiljano Çelës: Suksese klubit në realizimin e objektivave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 27, 2023 | 14:34

U shkarkua nga pankina e Flamurtarit, vjen reagimi i Emiljano Çelës: Suksese klubit në realizimin e objektivave

Emiljano Çela ka reaguar pas shkarkimit nga pankina e Flamurtarit.

cela

Ai ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale duke u shprehur se: “Pershendetje: pas 5 muajsh pune 14 ndeshje total( 8 fitore, 3 barazime, 3 humbje) nuk do te jem me trajner i fc flamurtari. falenderoj lojtaret e mi qe gjat gjith kohes punuan me deshiren dhe qellimin per te qene rezultativ. falenderoj presidentin Sinan Idrizi per mundesin qe me dha por edhe per suportin e vazhdueshem. u mundova te jap maksimumin tim, duke qen i perqendruar ne berjen e gjerave dhe ne nje menyr sa me profesionale. I uroj suksese klubit ne realizimin e objektivave. #mireutakofshim#fcflamurtari”.

WhatsApp Image 2023-11-27 at 14.27.14

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"