U shfaq në “Diego Armando Maradona”, Amir Rrahmani në një lidhje me këngëtaren e njohur shqiptare?

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2023 | 14:13

U shfaq në “Diego Armando Maradona”, Amir Rrahmani në një lidhje me këngëtaren e njohur shqiptare?

Era Istrefi tërhoqi vëmendje disa ditë më parë, teksa u shfaq në stadiumin “Diego Armando Maradona” për ndeshjen Napoli-Inter.

Collage Maker-25-May-2023-10-23-AM-2511

Menjëherë pas kësaj kanë nisur edhe aludimet për një lidhje të mundshme mes këngëtares dhe futbollistit Amir Rrahmani, teksa të dy e ndjekin njëritjetrin në “Instagram”.

Ndërkohë, së fundmi ka edhe një tjetër indicie, që i përforcon edhe më tepër zërat për një romancë. Era Istrefi ka ndarë në rrjetet sociale momente relaksi në një hotel në Kapri, ndërsa mësohet se në të njëjtin vend dhe hotel gjatë këtyre ditëve ka qenë gjithashtu edhe Rrahmani, së bashku me skuadrën e Napolit…

1

2

3

4

5

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"