U godit me shishe në fytyrë pasi shënoi, ja gjendja e Tedi Carës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 19, 2022 | 16:12

U godit me shishe në fytyrë pasi shënoi, ja gjendja e Tedi Carës

Tedi Cara shënoi një supergol në minutat e para të sfidës midis Kukësit dhe Partizanit dhe gjatë festimit u godit me një shishe në fytyrë, duke e lënë të dëmtuar dhe duke u zëvendësuar.

bandicam 2022-09-19 15-16-27-978

Shishja e hedhur drejt tij e çau poshtë pjesës së syrit, por pa asnjë dëmtim për vizionin e futbollistit të “demave”.

Në fundin e pjesës së parë, Cara është transportuar drejt Spitalit të Kukësit për të marrë një trajtim më të specializuar, me lojtarin që ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore siç raportohet.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"