Triumfi i Interit në Champions, Fratezi bën MVP të ndeshjes Asllanin: Urime

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 21, 2024 | 0:03

Triumfi i Interit në Champions, Fratezi bën MVP të ndeshjes Asllanin: Urime

Interi triumfoi ndaj Atletiko Madridit me rezultatin 1-0 në duelin e parë kualifikues, teksa hodhi një hap drejt çerekfinales së Champions-it.

SDSDSD

Goli i Arnautoviç vendosi sfidën, teksa pas këtij suksesi nuk munguan as batutat mes lojtarëve të Interit. Ishte mesfushori Fratezi, që postoi një foto të Kristjan Asllanin me trofeun e lojtarit të ndeshjes të fituar nga Aranautoviç. 

7c1956d6-1fb5-4378-8d90-4500d1fbac33

Ky trofe mbahej në duar nga mesfushori shqiptar, teksa Fratezi shkruante: Mbi të gjitha, urime vëlla, duke e shoqëruar postimin me dy emoji me zemra. Në këtë postim Fratezi bëri tagg Asllanin dhe Karlos Auguston.  

PANORMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"