Trajneri i Dinamos në zi! Nevil Dede humb njeriun e shtrenjtë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2023 | 13:43

Trajneri i Dinamos në zi! Nevil Dede humb njeriun e shtrenjtë

Trajneri i Dinamos, Nevil Dede ka humbur nënën e tij dhe lajmin e hidhur e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook.

NEVIL DEDE

Në orët e para të mëngjeshit të sotëm, ai ka shkruar:

“Me hidhërim të thellë, ju njoftoj ikjen nga kjo jetë të nënës sime. Varrimi sot në orën 14:00, në Sharrë. Faleminderit”, përfundon ai.

651

Ky lajm i trishtë për Deden vjen dy ditë para rinisjes së Kategorisë së Parë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"