Trajneri i Brojës te Çelsi, Poçetino: Junajtidi e meritoi fitoren

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 7, 2023 | 16:52

Trajneri i Brojës te Çelsi, Poçetino: Junajtidi e meritoi fitoren

Trajneri i Çelsit, Mauricio Poçetino, pranon se Mançester Junajtid e meritoi fitoren. “Skuadra tjetër e meritoi fitoren. Ishte një nisje e vështirë, ku ata treguan energji të madhe.

broja pocetino

Ne luajtëm të dielën dhe patëm një ditë më pak për ta përgatitur. Krijuam mjaftueshëm raste për të qenë në lojë.

Duhet të rikuperojmë të gjithë lojtarët dhe rrisim nivelin. Nuk mund ta vendosim të gjithë  mbi shpatullat e Palmerit, sepse ai është shumë i ri”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"