Titullari i “demave” kalon problemin shëndetësor, ja si është situata e dëmtimeve te Partizani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 28, 2023 | 10:35

Titullari i “demave” kalon problemin shëndetësor, ja si është situata e dëmtimeve te Partizani

Fatmirësisht Arinaldo Rrapaj e ka kaluar shpejt problemin e tij shëndetësor dhe pavarësisht se nuk u stërvit të dielën, Kolela e aktivizoi në pjesën e parë ndaj Luzit.

rrapaj

Nga ana tjetër, Menish, Telushi dhe Maget vijojnë të kenë probleme fizike dhe të stërviten të veçuar.

Kjo ndodhi edhe gjatë ditës së djeshme, ku ata nuk ishin në listën e ekipit për këtë sfidë. Shpresat janë që të rikuperohen deri të shtunën.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"