Tirana tenton “pastrimin” e ekipit, oferta për disa lojtarë bardheblu

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2024 | 22:16

Tirana tenton “pastrimin” e ekipit, oferta për disa lojtarë bardheblu

Te Tirana oferta thuhet se kanë dyshja Latifi-Hoxhallari, por këta janë me kontratë. Shto këtu dyshen Jaku-Abdullahu që mund të largohen nga skuadra për shitje.

TIRANA

Skuadra ka tetë titullarë drejt largimit dhe nëse drejtuesit vendosin të mos bëjnë rinovimet atëherë ekipi ka bërë katharsisin e madh. Tirana nga ana e saj ishte skuadra me buxhetin më të madh të rrogave në kampionatin shqiptar.

Tirana nga ana e saj duhet të bëjë mirë llogaritë. Fakt është që çdo verë ajo ka larguar më shumë se 12 lojtarë dhe nuk është çudi që gjërat të vazhdojnë në këtë ritëm.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"