Tirana në ankth për aventurën Europiane, ja çfarë do të ndodhë me të dënuarit nga Disiplina

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 6, 2023 | 20:24

Tirana në ankth për aventurën Europiane, ja çfarë do të ndodhë me të dënuarit nga Disiplina

Pa panik. Të gjithë të dënuarit e Tiranës mund të luajnë në Europë. Është ky lajmi më i fundit nga kampi bardheblu. Mësohet se drejtuesit e Tiranës kanë pyetur nëse dënimet mbarten në Europë dhe përgjigja ka qenë jo.

tirana

Të gjithë lojtarët do të luajnë në Europë, paçka dënimit që kanë. Mund të rrezikojë vetëm Visar Bekaj, i cili e ka dënimin më të rëndë. Gjithsesi, Apeli pritet të bëjë punën e vet, ndërsa portieri që ka firmosur në Turqi është grumbulluar nga kombëtarja kosovare.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"