Tifozja angleze poston foto hot, Amber Peixh i tregon të gjitha nga vaska

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 15, 2023 | 17:11

Tifozja angleze poston foto hot, Amber Peixh i tregon të gjitha nga vaska

Tifozja e flaktë e përfaqësueses angleze, Amber Peixh, di të tërheqë vëmendjen me sensualitetin e saj.Collage Maker-15-May-2023-05-09-PM-4241

Ekspozimi i formave ka qenë kryefjala e bukuroshes. Kësaj radhe ajo ka pozuar nga vaska, duke treguar më shumë seç duhet.

Vithet e formësuara dhe mbulimi i pjesëve intime rrit më tepër imagjinatën. Botërori i “Katar 2022” i dha spunton e duhur Ambrës për t’u njohur me gjerë sesa në Ishull.

WhatsApp Image 2023-05-15 at 17.03.54 (1) WhatsApp Image 2023-05-15 at 17.03.54 WhatsApp Image 2023-05-15 at 17.03.53 (3) WhatsApp Image 2023-05-15 at 17.03.53 (2) WhatsApp Image 2023-05-15 at 17.03.53 (1) WhatsApp Image 2023-05-15 at 17.03.53PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"