Tetova: Është rezultat historik, ndihem krenar sepse e krijova unë skuadrën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 21, 2023 | 18:37

Tetova: Është rezultat historik, ndihem krenar sepse e krijova unë skuadrën

Egnatia arriti për herë të parë në Kupat e Europës dhe pas ndeshjes, Edlir Tetova u shpreh i lumtur për këtë arritje.

bandicam 2023-05-21 18-35-27-743

“UEFA? Kjo që ndodhi është një eveniment. Është arritje personale sepse kam formuar grupin dhe me një grup që formon, është historike kur triumfon.

Në stadium ka shumë festë. Ju falënderoj për fjalët e mira që më thoni”, tha Tetova për “Oversport”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"