Tension në Peqin, sherr masiv pas golit të Delvinës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 12, 2023 | 14:28

Tension në Peqin, sherr masiv pas golit të Delvinës

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur në Peqin, aty ku Shkumbini pret Delvinën në sfidën e vlefshme për javën e 11-të të Kategorisë së Dytë të Grupit B.

shkumbini delvina

Skuadra e Delvinës gjeti avantazhin në minutën e 8’ dhe kjo duket se solli pakënaqësi te lojtarët e Shkumbinit.

Kjo gjë bëri që të shkaktohej një sherr masiv mes lojtarëve, ku desh ndërhyrja dhe e stafeve.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"