Të pasmet në plan të parë, muza meksikane e Botërorit ndez rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2023 | 23:14

Të pasmet në plan të parë, muza meksikane e Botërorit ndez rrjetin

Janet Garsia është një nga modelet më të nxehta të “Onlyfans”. Bukuroshja meksikane mori një vëmendje të madhe kur vendosi të hiqte dorë nga prezantimi i motit për t’iu përkushtuar portalit me pullë të kuqe.

MixCollage-24-Nov-2023-11-13-PM-4324

Seksbomba e njohur gjithashtu mori dhe një famë të madhe në botën e sportit, duke u cilësuar si tifozja më seksi e Botërorit të Katarit, duke mbështetur Meksikën.

1

Së fundmi, Garsia nuk i ka lënë vend imagjinatës së ndjekësve, me anë të postimeve të saj të nxehta, ku në pah si gjithmonë janë format e saj bombastike.

2 4 5

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"