Sulmuesi “lë thatë” Milanin, Sheshko merr vendimin për të ardhmen e tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 11, 2024 | 11:42

Sulmuesi “lë thatë” Milanin, Sheshko merr vendimin për të ardhmen e tij

Benzhamin Sheshko ka vendosur të rinovojë kontratën me Lajpcigun duke mos u larguar nga Bundesliga.sheshkoLajmi është bërë i ditur nga eksperti i merkatos, Fabricio Romano.

I përfolur për të zëvendësuar Olivie Zhirunë tek Milani, sulmuesi ka refuzuar duke qëndruar në Gjermani.

Në gjurmët e futbollistit ishin edhe tre gjigantë të Premier Ligës si Mançester Junajtid, Çelsi dhe Arsenal.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"