SONDAZHI/ Liga e Kampioneve, ja cila skuadër e fiton sipas lexuesve të “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 16, 2024 | 22:31

SONDAZHI/ Liga e Kampioneve, ja cila skuadër e fiton sipas lexuesve të “Panorama Sport”

Liga e Kampioneve vendos këtë mesjavë verdiktet e saj sa u përket katër skuadrave që do të kalojnë në turin tjetër të kompeticionit, gjysmëfinalet. Do të jenë katër sfida të 4ethshmne që do të tregojnë rrugëtimin e mëtejshëm drejt trofeut të lakmuar. Por kush do të fitojë në fund trofeun?

panorama-sport-1 (1)

Kjo është pyetja e sondazhit të “Panorama Sport”, në të cilin lexuesit kanë shprehur besimin në përqindjen më të madhe, 28,79%, se do të jetë Real Madrid triumfues. Megjithatë, jo shumë larg tyre, me 24,28% të votave janë rivalët që kanë përballë në çerekfinale, fituesit në fuqi të turneut, Mançester Siti.

Skuadra tjetër që ka më shumë vota është Bajern Mynih, me 20,65%. Ndërkohë, të tjerat janë më të shkëputura dhe sipas lexuesve të “Panorama Sport”, kanë pak shanse që të bëjnë të tyrin trofeun.

fdfdsfsdfsdfsdsfdsfd

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"