Silvinjo feston 50 vjetorin e lindjes, nuk mungon urimi i veçantë i presidentit Duka

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 12, 2024 | 9:18

Silvinjo feston 50 vjetorin e lindjes, nuk mungon urimi i veçantë i presidentit Duka

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo feston sot 50 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për brazilianin, nuk ka munguar as urimi i presidentit Armand Duka. Përmes një postimi në rrjetet sociale ai i uron shëndet, lumturi pafund dhe sa më shumë suksese në jetë e karrierë.

gsh

Postimi i plotë

Sylvio Mendes Campos Junior, trajneri i Kombëtares sonë, feston sot ditëlindjen dhe në emrin tim dhe të çdo anëtari të komunitetit të futbollit dua t’i uroj atij shëndet, lumturi pafund dhe sa më shumë suksese në jetë e karrierë! Gëzuar ditëlindjen Silvinjo!

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"