Shtyhet sfida e Kategorisë së Parë, arsyeja bëhet…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 2, 2022 | 14:38

Shtyhet sfida e Kategorisë së Parë, arsyeja bëhet…

Ndeshja e javës së parë midis Lushnjës dhe Burrelit është shtyrë siç bën me dije FSHF në faqen e saj zyrtare.

roza haxhiu

Kjo vjen sipas inspektimit se fusha e stadiumit “Roza Haxhiu” është ende duke u rinovuar .

Kështu të dyja skuadrat e Kategorisë së Parë nuk do të luajnë këtë javë dhe data se kur mund të luhet kjo sfidë është ende e papërcaktuar.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"