Shtatë mungesa të sigurta për Memellin, ja si pritet të rreshtohet Vllaznia përballë Dinamos

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2023 | 12:30

Shtatë mungesa të sigurta për Memellin, ja si pritet të rreshtohet Vllaznia përballë Dinamos

Portieri Kristi Qarri, mbrojtësit Esin Hakaj, Redon Dragoshi, Geralb Smajli, Flori Spahija dhe Xheli Asani, si dhe sulmuesi Bruno Gomes, janë mungesat e sigurta të Vllaznisë në ndeshjen e sotme ndaj Dinamos, që od të zhvillohet në orën 18:00 në stadiumin “Elbasan Arena”.

vllaznia

Tekniku Memelli nuk do të ketë plot 7 lojtarë për këtë takim. Pas 5 lojtarëve të dëmtuar do të mungojë për marrjen e një kartoni të kuq në përballjen me Egnatian edhe mbrojtësi Dragoshi.

Ai i shtohet listës së gjatë të futbollistëve që janë të dëmtuar. Portieri Kristi Qarri mund të mungojë për një periudhë afro 2 apo 3-javore në formacionin kuqeblu.

465465

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"