SHQIPËRIA U-19/ Kuqezinjtë nuk arrijnë të përsërisin suksesin e ndeshjes së parë, mposhten nga Mali i Zi në “Loro Boriçi”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 7, 2022 | 20:25

SHQIPËRIA U-19/ Kuqezinjtë nuk arrijnë të përsërisin suksesin e ndeshjes së parë, mposhten nga Mali i Zi në “Loro Boriçi”

Shqipëria U-19 ka luajtur ditën e sotme miqësoren e dytë me Malin e Zi në “Loro Boriçi”, e cila ka përfunduar me rezultatin 2-3 në favor të miqve.

7656567

Për kuqezinjtë golat u shënuan nga Kevin Shkurtit dhe Rrok Toma, por nuk mjaftuan për suksesin final të Kombëtares me fitoren që i shkoi Malit të Zi.

Ndeshja e parë mes dy përfaqësueseve e luajtur në Podgoricë ishte fituar nga Shqipëria U-19 me rezultatin 2-1.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"