Shqipëria kundër kombëtareve “big”, media serbe shfrytëzon rastin: Ferri për shqipet në Gjermani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2023 | 20:42

Shqipëria kundër kombëtareve “big”, media serbe shfrytëzon rastin: Ferri për shqipet në Gjermani

Serbia shmangu Shqipërinë në Euro 2024, teksa në fazën e grupeve do të përballet me Danimarkën, Anglinë dhe Slloveninë.

SERBIA

Media serbe Kurir shkruan: Serbia zbulon rivalët, Kroacia kundër Shqipërisë dhe dy gjigandëve.

Kujtojmë që goglat vendosën ekipin e Silvinjos ndaj Italisë, Kroacisë dhe Spanjës. Vlen të theksojmë se ekzistonte mundësia që të kishim një përplasje direkte me serbët për shkak se gjendeshim në vazo të ndryshme. Gjithsesi, diçka e tillë nuk ndodhi.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"