Shënoi golin e barazimit në derbi, Keko: Në një ndeshje si kjo ia vlen edhe barazimi, është çudi që Partizani ka ngelur me pak lojtarë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 3, 2023 | 21:45

Shënoi golin e barazimit në derbi, Keko: Në një ndeshje si kjo ia vlen edhe barazimi, është çudi që Partizani ka ngelur me pak lojtarë

Albers Keko u fut nga stoli dhe shënoi golin e barazimit në derbin ndaj Tiranës. Në prononcimin e dhënë pas kësaj supersfide, për mikrofonin e “MCN”, sulmuesi i Partizanit u shpreh:  

bandicam 2023-12-03 21-42-21-100

“Jam i lumtur, thjesht isha kurioz çfarë deklaruan komentatorët. Çdo pikë është e rëndësishme, kampionati është i gjatë, në një ndeshje si kjo ia vlen edhe barazimi.  

Janë shumë mungesa, është çudi që Partizani ka ngelur me pak lojtarë. Çdo lojtar që futet kërkon të japë maksimumi, si unë si lojtarët e tjerë”, u shpreh sulmuesi.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"