Sensuale dhe foto “hot”, gazetarja sportive “çmend” ndjekësit në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2023 | 19:56

Sensuale dhe foto “hot”, gazetarja sportive “çmend” ndjekësit në rrjetet sociale

Gazetarja e njohur e “Sportmediaset”, Marialuisa Jakobelli është shfaqur më sensuale se kurrë me fotot e publikuara së fundmi në Instagram.Collage Maker-26-May-2023-06-42-PM-1699

“Gjithçka që bëj është të përditësoj”, shkroi Marialuisa e mrekullueshme në anglisht në Instagram.WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.48 (1)

“Marialuisa je shumë e bukur, do të doja të martohesha me ty!”, komenton një fans.

“Ti je perfekte, më lë pa fjalë”, – shkruan dikush tjetër.

WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.50 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.49 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.49  WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.48 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.47 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.47 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.46 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.45 (2) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.45 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.45 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.44 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.44 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.43 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.43

Moderatorja italiane është përfolur shpeshherë për lidhje të ndryshme me futbollistë, por asnjëherë nuk është konfirmuar diçka.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"