Rivalë në Seria A, por tashmë janë kunetër! Publikohet fotoja e futbollistit të Juventusit me motrën e mesfushorit të Interit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 16, 2024 | 21:49

Rivalë në Seria A, por tashmë janë kunetër! Publikohet fotoja e futbollistit të Juventusit me motrën e mesfushorit të Interit

Juventusi arriti të fitonte Kupën e Italisë pasi mposhti me shifrat 0-1 Atalantën e Berat Gjimshitit.

JUVENTUS

Pas sfidës të gjithë futbollistët kanë festuar me familjarët por edhe të dashurat e zemrës.

Një ndër ta ishte edhe mesfushori i Juves, Ueston Mekeni. Ai është fotografuar me Kiarën, motrën e futbollistit të Interit, Davide Fratezit. 

Të dy duken mjaft të lumtur në krahët e njëri tjetrit dhe tashmë nuk kanë ndërmend të fshihen teksa kanë bërë publike lidhjen e tyre.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"