Rikthehen dy veteranët dhe shumë emra të rinj, Gjermania publikon listën e lojtarëve të grumbulluar për miqësoret e marsit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 14, 2024 | 16:34

Rikthehen dy veteranët dhe shumë emra të rinj, Gjermania publikon listën e lojtarëve të grumbulluar për miqësoret e marsit

Gjermania ka publikuar listën me futbollistët e grumbulluar për dy miqësoret e marsi me Francën dhe Holandën.

Gjermania 1-3

Në sy bien rikthimet e Toni Kros, i cili u tërhoq pas Europianit të 2020-ës dhe Manuel Nojer, i cili grumbullohet për herë të parë nga trajneri Julian Nagelsman.

Gjithashtu shihen dhe emra të rinj që do të debutojnë me kombëtaren e “pancerave” si: Aleksandar Pavloviç, Robert Andrik, Valdemar Anton, Jan-Niklas Beste, Maksimilian Mitelshtad, Oliver Bauman, Deniz Undav etj.

+64565465

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"