Renditja provizore / Tirana në krye, Partizani ende jashtë “Final 4”. Ja situata në Superiore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 18, 2023 | 20:41

Renditja provizore / Tirana në krye, Partizani ende jashtë “Final 4”. Ja situata në Superiore

Java e katërt e “Abissnet Superiore” luajti dhe dy ndeshjet e ditës së sotme, me tre pretendentë që zbritën në fushë.

superiore

Tirana mundi Kukësin me rezultatin 1-2, duke ruajtur kreun, teksa verilindorët vazhdojnë në vendin e fundit me zero pikë.

Nga ana tjetër, partizani dhe Egnatia barazuan 1-1 në “Arenën e Demave”, me të kuqtë që ndodhen ende jashtë katër vendeve të para që të çojnë në “Final 4”.

REZULTATET E JAVËS IV

E DIEL (17.09.2023)

ERZENI  2-1 DINAMO

E HËNË (18.09.2023)

KUKËSI 1-2 TIRANA

PARTIZANI 1-1 EGNATIA

E MARTË (19.09.2023)

TEUTA – SKËNDERBEU 15:00

LAÇI – VLLAZNIA 15:00

RENDITJA:

 78798798

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"