Rekord barazimesh, askush si Laçi dhe Partizani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 2, 2024 | 21:14

Rekord barazimesh, askush si Laçi dhe Partizani

Laçi dhe Partizani janë dy skuadrat me më shumë barazime në këtë sezon në Superiore.

PARTIZANI-LACI

Duke llogaritur edhe rezultatin 1-1 të ndeshjes së të shtunës, kurbinasit kanë shkuar në kuotën e 14 barazimeve në 29 ndeshje të luajtura, thuajse gjysma e sfidave në total.

Partizani, që aktualisht renditet në vendin e tretë, numëron plot 11 baraShifrat zime, më shumë se të gjithë rivalët e saj për “Final 4”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"