Realizoi eurogol me roveshatë, Garnaço: U ktheva dhe thashë “Oh Zot”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 27, 2023 | 22:26

Realizoi eurogol me roveshatë, Garnaço: U ktheva dhe thashë “Oh Zot”

Alehandro Garanaço mund të ketë shënuar golin e sezonit në Premier Ligë pas atij krosimi të Dalotit në minutën e tretë kundër Evertonit.

231127104332-alejandro-garnacho-112623

Sulmuesi argjentinas i Junajtidit tha pas ndeshjes: “Nuk mund ta besoj. Të jem i sinqertë, thjesht u ktheva dhe mendova ‘oh Zot’.

Është një nga golat më të bukur që kam shënuar. Jam shumë i kënaqur. Goli i vitit? Ndoshta. Por është ende muaji nëntor”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"