Realizoi dygolësh ndaj Kastriotit, Da Silva: Fitojmë ndaj Teutës dhe marrim titullin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2023 | 19:24

Realizoi dygolësh ndaj Kastriotit, Da Silva: Fitojmë ndaj Teutës dhe marrim titullin

Da Silva padyshim ishte një ndër lojtarët më të mirë në fushë ndaj Kastriotit. Ai arriti të shënonte dy gola në “Elbasan Arena.bandicam 2023-05-25 18-31-40-944“Jemi shumë të lumtur  për kreun dhe jam i kënaqur për golat që i dhanë fitoren ekipit. Tashmë pas kësaj fitore do të jemi me moralin dhe do të shkojmë të fitojmë ndaj Teutës dhe të marrim titullin”, deklaroi Da Silva pas ndeshjes për “Oversport”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"